„Portrety Indii” to tytuł wystawy podróżniczej Edyty i Łukasza Parzuchowskich – fotografów, podróżników. Niesamowite ujęcia, zarejestrowane podczas podróży po Indiach będzie można oglądać w Międzynarodowym Centrum Promocji Dialogu, Współpracy Kulturalnej i Edukacji w Janikowie od 2 listopada do 12 listopada 2010 roku.

Autorzy przedstawiają kraj okiem podróżników. Wśród fotografii dominują portrety, które są wyrazem fascynacji człowiekiem oraz obrazują zróżnicowaną mozaikę etniczną Indii. Za pomocą przykładnej „kreski” fotografowie starają się uchwycić codzienność oraz pozwalają poznać specyfikę i różnorodność kraju. Prezentowane fotografie będące jedynie wycinkiem z ich obszernej kolekcji portretów ludzi z całego świata powstały podczas ostatniej wyprawy do Indii.

Edyta i Łukasz Parzuchowscy z zawodu fotografowie z zamiłowania podróżnicy swoje fotografie będące jedynie małym fragmentem ich kolekcji portretów ludzi z całego świata pokazują na licznych ogólnopolskich wystawach oraz na stronie www.parzuchowscy.com 
WSTĘP WOLNY.Poniedziałek-czwartek godz. 12-19, piątek 8-15. Zapraszamy