W najbliższą niedzielę, 26 września br. o godz. 17.00 zapraszamy do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Janikowie na „Arabic Show” w wykonaniu zespołu ANWAR z Krakowa..

ANWAR to muzyka, taniec i śpiew rodem z południa połączone z kobiecym pięknem i sporą dawką orientu. Pobudzająca zmysły grupa artystów swoim śpiewem i tańcem zachwyci niejednego widza przenosząc go w krainę z tysiąca i jednej nocy.

To wszystko już w najbliższą niedzielę, 26 września br. o godz. 17.00 w Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury w Janikowie. Darmowe wejściówki prosimy odbierać w Domu Kultury bądź Centrum Promocji Dialogu. Zapraszamy w najblizszą niedzielę! Ośrodek Kultury, godz. 17.00. 

Jednocześnie zachęcamy Państwa do oglądania wystawy poświęconej Arabii Saudyjskiej, która dostępna będzie w janikowskim Ośrodku Kultury od 22 września do 6 października br. Obie imprezy związane są z przypadającym 23 września świętem narodowym Arabii Saudyjskiej. Szczegóły na plakatach oraz stronach internetowych MGOKu oraz Centrum Promocji Dialogu.