We wtorek dn. 17 maja br. o godz. 16:00 odbyło się spotkanie autorskie z Panią Marią Czubaszek.

Na zaproszenie Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Janikowie, Gościem Centrum Promocji Dialogu była Pani Maria Czubaszek – poetka, pisarka, felietonistka, dziennikarka, scenarzystka i autorka tekstów piosenek.

Całe spotkanie przebiegało z wielkim poczuciem humoru oraz w świetnej atmosferze, zarówno naszego Gościa jak i słuchaczy. 

Pani Maria udzieliła również kilka mądrych porad publiczności. Jedną z takich, która zapadła nam w pamięć, było stwierdzenie, iż „oddając hołd jednym i pochylając się nad nimi, nie zawsze dobrze jest chylić się do samej ziemi, gdyż im większy pokłon dla jednych, tym większe wypięcie się na innych”.

Opowieści Pani Marii często przerywane były brawami oraz salwami śmiechu. Dwie godziny opowiastek, anegdot i historyjek minęły bardzo szybko. Zdziwienie publiczności wzbudził fakt, iż taka drobna osoba jaką jest Pani Maria potrafi tak świetnie rozbawić publiczność. Jej niewątpliwa inteligencja, mądrość życiowa oraz wspomniane poczucie humoru powoduje iż na spotkaniu z nią sala Centrum wypełniona była do ostatniego miejsca.

Kategorie: Aktualności