Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Janikowie wraz z Centrum Promocji Dialogu w Janikowie zaprasza do obejrzenia wystawy fotografii pt.: „Oblicza Indonezji” Edyty i Łukasza Parzuchowskich w dniach 20.01 – 10.02.2012r. Wystawa będzie wyeksponowana w siedzibie MGOK przy ul. Przemysłowej 26 w Janikowie.

Autorzy przedstawiają kraj tysiąca wysp okiem podróżników. Ich celem jest ukazanie człowieka, ludzi Indonezji w ich naturalnym otoczeniu. Za pomocą przykładnej „kreski”obrazując codzienność i różnorodność kraju.
Prezentowane fotografie będące jedynie wycinkiem z ich obszernej kolekcji portretów ludzi z całego świata powstały podczas ostatniej wyprawy do Indonezji.
Poza licznymi wystawami fotografie można oglądać na stronie www.parzuchowscy.com

Edyta i Łukasz Parzuchowscy są małżeństwem dla których podróżowanie i fotografia to wspólna pasja a zarazem praca. Wspólnie realizują swoje marzenia, a każdą wolną chwilę spędzają w plenerze. Prócz licznych wystaw, publikują artykuły w magazynach podróżniczych, udzielają wywiadów. Ich fotografie oglądać można było między innymi w Muzeum Azji i Pacyfiku, Klubie Podróżnik, w Multikinie Złote Tarasy, Traffic Clubie oraz Kinie Wisła.

Organizator: Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Janikowie
Patronat honorowy: Muzeum Azji i Pacyfiku.
Sponsor wyprawy: Pstryk.pl, Tenba, Induro.
Patronat medialny nad wyprawą i cyklem wystaw objęli: Extremium, Planero.pl, Independent, Geoblog.pl, Etnosystem.pl, Viapoland, Wawcity, SwiatObrazu.pl.