Zakończył się konkurs literacki trwający od 10.05.2012r pt.: Zobaczyłem i przeżyłem to sam…” – Janikowo we wspomnieniach mych rodziców i dziadków, zorganizowanych dla uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjum. Na konkurs zgłoszono tylko 6 prac wykonanych przez uczniów Szkół Podstawowych.

Zakończył się konkurs literacki trwający od 10.05.2012r pt.: „Zobaczyłem i przeżyłem to sam…” – Janikowo we wspomnieniach mych rodziców i dziadków, zorganizowanych dla uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjum. Na konkurs zgłoszono tylko 6 prac wykonanych przez uczniów Szkół Podstawowych.

Jury w składzie: Pan Sławomir Paluch, Pani Halina Gębarowska, Pan Dariusz Nawrocki, Pani Katarzyna Świątkowska i Pani Agata Włoch dokonało oceny prac literackich i przyznało jedną nagrodę główną.

Kategoria Szkoła Podstawowa:

I miejsce: Paulina Legumina, klasa VI, lat 12.

Dodatkowe wyróżnienie od dziennikarza Gazety Pomorskiej Pana Dariusza Nawrockiego dla Martyny Strzały – w nagrodę fragmenty pracy Martyny oraz Pauliny zostaną opublikowane na łamach Gazety Pomorskiej.

Nagroda dla laureatki – Pauliny w konkursie literackim zostanie wręczona dn. 07.07.2012r. ok. godz. 17:30 podczas Oficjalnych Obchodów Jubileuszu 50-lecia miasta na Stadionie OSiR przy ul. Głównej 40 w Janikowie.

Dziękujemy za udział w konkursie, laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Kategorie: Aktualności