Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Janikowie zaprasza na spotkanie autorskie z Anną Sępińską -Radecką promujące jej debiut literacki. Zapowiada się ciekawa biesiada przy muzyce. Spotkanie odbędzie się 27 czerwca (piątek) o godz.16:00 w Centrum Promocji Dialogu w Janikowie.

Anna Sępińska – Radecka urodziła się w lipcu 1971 roku w Inowrocławiu, jednak jako dziecko mieszkała w Poznaniu. Aktualnie od dwóch i pół roku mieszka w Niemczech. Jest matką czwórki chłopców, natomiast dwoje z dzieci choruje na ciężką, nieuleczalną chorobę – mukowiscydozę. Sposób jej leczenia w Polsce pozostawia wiele do życzenia, dlatego sprzedała dom i z całą rodziną wyjechała w poszukiwaniu nadziei na przedłużenie życia chłopcom. W Niemczech zaczęła wszystko od nowa. To nowe otwarcie dodało Pani Annie wiary w siebie i dostarczyło tak wielu emocji, że postanowiła realizować swoje marzenia, na które przedtem nie miała ani siły, ani czasu. Jednym z nich jest właśnie pisanie… 

W 2013 roku napisała książkę pt. „Jestem”. Jest to historia Barbary, 39-letniej rozwódki z trójką dzieci i nieciekawymi perspektywami, które jednak – za sprawą pewnego przyjęcia – zaczną się zmieniać na lepsze. 

Pani Anna śpiewa w zespole Gold, który zapewnia oprawę artystyczną wielu imprez okolicznościowych w okolicach Wiesbaden.

Jest laureatką wielu konkursów muzycznych oraz programów telewizyjnych, w tym emitowanego w telewizji TVN programu „Zostań gwiazdą”. 

Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny!

Kategorie: Aktualności