Dnia 19.07 br. zakończył się w Centrum Promocji Dialogu – English Camp- obóz języka angielskiego- współorganizowany przez grupę Amerykanów z Colorado Christian Univeristy.

Amerykańscy Goście zorganizowali w Centrum Promocji Dialogu 8-dniowy program języka angielskiego poprzez sport, zabawę i integrację. 

English Camp – to obozy z Native Speaker`ami, które odbywają się w 17 europejskich krajach. Organizowany przez młodzież, dla młodzieży przy współpracy ze Stowarzyszeniem Fala, wypełniony zabawą, sportem, relacjami i refleksją na temat Boga.

Głównym celem obozu było umożliwienie dzieciom i młodzieży uczestnictwa w kursie języka angielskiego, opartych o najwyższej jakości materiały i praktyki edukacyjne.

Oprócz nauki, wycieczek i różnorodnych warsztatów, gier i zabaw, uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w zajęciach mających na celu:
 wzmacnianie wiary we własne możliwości;
 współpracy w grupie;
 niwelowanie stresu;
 obniżenie poziomu agresji;
 poznawanie innych kultur;
 pobudzanie do odkrywania pasji i zainteresowań;
 promowanie chrześcijańskiego stylu życia.

Uczestnikom obozu zapewniono wiele innych atrakcji m.in. gry i zabawy na świeżym powietrzu, programy wieczorne o rożnej tematyce (wieczór Gwiazd Rocka, wieczór Kowbojski), zajęcia na hali widowiskowo-sportowej, rejs statkiem wycieczkowym „Janek”, ognisko, basen, a także wizytę w Urzędzie Miejskim w Janikowie…

Opiekunami obozu byli: Ewelina Osika, Maciej Białecki i Michał Perlikowski. 

Kategorie: Aktualności