W dniu 17 marca 2015r. nastąpiło rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego zorganizowanego dla uczniów kl. I-VI Szkół Podstawowych z gminy Janikowo, który został ogłoszony pod hasłem: ”Wyprawa moich marzeń”. W związku z tym, iż na konkurs nadesłanych zostało 135 przepięknych, kolorowych i starannie wykonanych prac, Komisja Konkursowa w składzie: Katarzyna Świątkowska, Izabela Przygoda, Anna Wojciechowska miała niełatwe zadanie. Ostatecznie, po długich dyskusjach i naradach, Komisja zdecydowała się przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

W kategorii klas I-III:

I miejsce: Emilia Radoń, kl. Ie, SP Janikowo

II miejsce: Katarzyna Pierzchała, kl. I; SP Ludzisko

II miejsce: Marcelina Malinowska, kl. Ic; SP Janikowo

III miejsce: Nikodem Pabisz, kl. Ic; SP Janikowo

III miejsce: Mateusz Tarnecki, kl. II, SP Broniewice

III miejsce: Olga Kozina, kl. I, SP Ludzisko

Wyróżnienia:

Laura Grdeń, kl. I, SP Ludzisko

Kacper Młodziński, kl. Ia, SP Kołodziejewo

Kornelia Kowynia, kl. Ia, SP Kołodziejewo

Maria Pniewska, kl. Ie, SP Janikowo

Jakub Szarzyński, kl. II, SP Broniewice

Jakub Brończyk, kl. IIc, SP Janikowo

Julian Olszak, kl. Ic, SP Janikowo

Iga Domagała, kl. IId, SP Janikowo

W kategorii klas IV-VI:

I miejsce: Karolina Simińska, kl. IVd, SP Janikowo

II miejsce: Wiktoria Zakrocka, kl. VId, SP Janikowo

II miejsce: Jakub Kaczorowski, kl. Vd, SP Janikowo 

III miejsce: Amelia Raczyńska, kl. Vc, SP Janikowo

III miejsce: Oliwia Jędro, kl. IVd, SP Janikowo 

III miejsce: Tomasz Brończyk, kl. IVc, SP Janikowo

Wyróżnienia:

Daria Zielińska, kl. Vb, SP Janikowo

Alicja Szcześniak, kl. IV, SP Broniewice

Alicja Zielińska, kl. VIc, SP Janikowo

Katarzyna Wieczorek, kl. VIb, SP Janikowo

Kornel Olszak, kl. Vc, SP Janikowo

Dziękujemy za wsparcie finansowe oraz rzeczowe naszym sponsorom, które zostało przekazane na nagrody w konkursie. Pani Renacie Dubienieckiej – Prezes Zarządu Janipol Meble Sp. z o. o. w Janikowie za wsparcie finansowe, które zostało przeznaczone na nagrody książkowe dla naszych laureatów, Pani Dorocie Powałowskiej – Dyrektor Oddziału Piastowskiego Banku Spółdzielczego w Janikowie, Pani Teresie Roszak – Dyrektor I Oddziału Banku Zachodniego WBK w Janikowie, Pani Karolinie Przygodzie – Kierownik Drogerii Sekret Urody w Janikowie, Panu Romanowi Kaczmarkowi – Właścicielowi Foto-7 A&R. Studio Filmu i FotografiiPani Jadwidze Pikul, Pani Halinie Łukomskiej, Pizzerii Che No Jo, Aptece Dr. Max za wsparcie rzeczowe naszego konkursu. 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak liczny udział w naszym konkursie, gratulujemy laureatom, a wszystkim życzymy dalszych sukcesów. Jesteśmy także wdzięczni nauczycielom za rozpropagowanie konkursu wśród uczniów i dostarczenie prac. 

Nagrody i wyróżnienia zostaną oficjalnie wręczone laureatom dn. 22 marca (niedziela) 2015r. o godz. 16:00 w Centrum Promocji Dialogu w Janikowie przy ul. 1-go Maja 8, podczas spotkania z podróżniczką Kamilą Kielar. 

Ekspozycja prac zgłoszonych na konkurs będzie dostępna w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Janikowie w terminie, o którym wkrótce poinformujemy.

Kategorie: Aktualności