Dn. 19.04.2015r. (niedziela) o godz. 16:00 w Centrum Promocji Dialogu w Janikowie odbędzie się spotkanie podróżnicze z Arkadym P. Fiedlerem – pasjonatem podróży samochodowych, producentem filmów podróżniczych, fotografem, organizatorem wypraw samochodowych do Namibii, Zambii i Botswany,wnukiem pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera!

Mały Fiat przemierzający Afrykę? 

Taki widok musiał zadziwiać mieszkańców tego kontynentu. 

W podróż po Afryce Fiatem 126p wybrał się Arkady Paweł Fiedler, wnuk pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera.

Arkady Paweł Fiedler– pasjonat podróży samochodowych, producent filmów podróżniczych, fotograf, organizator wypraw samochodowych do Namibii, Zambii i Botswany, a także założyciel organizacji FiedlerTravel, zajmującej się organizacją egzotycznych podróżny dla osób prywatnych oraz firm. Po 11 latach rzucił karierę korporacyjną, by oddać się pasji odkrywania świata i kultywowania tradycji podróżniczych rodziny Fiedlerów.

Swoją podróż przez Afrykę Fiedler rozpoczął we wrześniu 2014r. w Kairze. Po drodze pojazd wzbudzał niemałą sensację. Wiele osób nie mogło się nadziwić, że taki samochód może dojechać tak daleko. Podróżnik i jego samochód pokonali 16200 km, odwiedzili 11 krajów, walczyli między innymi z upałem w Sudanie, błotem w Ugandzie, kurzem i afrykańską „tarką” w Tanzanii ale ponad wszystko po drodze poznali niezwykłą przyrodę i fascynujących ludzi.

Więcej informacji o projekcie Po Drodze Afryka można znaleźć na stronie: https://www.facebook.com/PoDrodzeAfryka lub http://www.podrodze.com/

O tym, jak Mały Fiat znalazł się na wysokości 3500m n.p.m. i które etapy podróży były najtrudniejsze, Arkady Paweł Fiedler opowie w niedzielę 19.04.2015r. o godz. 16:00.

Serdecznie zapraszamy!! Wstęp wolny!!!

Kategorie: Aktualności