Dnia 21 stycznia – Centrum Promocji Dialogu w Janikowie przeniosło się na czarny ląd. Wszystko za sprawą warsztatów bębniarskich, będących główną atrakcją sobotniego popołudnia.
Pierwszą część zabawy otworzyły warsztaty plastyczne, podczas których dzieci tworzyły maski dzikich zwierząt, dopasowując je do indywidualnie przygotowanych strojów. Mimo ogromnych chęci odwiedzenia dżungli – na którą trzeba było poczekać do kolejnej części zajęć – dzieci wykazały się ogromną cierpliwością, stuprocentowo angażując się w powierzone im zadania.
Najbardziej wyczekiwaną była druga część warsztatów, którą wypełniły zabawy muzyczne o tematyce afrykańskiej, oraz lekcja gry na djembe, prowadzone przez członków zespołu Ekobity – Małgorzatę oraz Bartosza Gułajów.
Charakteru warsztatom dodał prawdziwie klimatyczny wystrój, dzięki któremu uczestnicy mogli poczuć namiastkę prawdziwej dżungli, napotykając na każdym kroku, tygrysy, małpy, węże, a nawet ptaszniki. Wszystkim rodzicom przygotowującym swoje dzieci do uczestnictwa w Dniu Dżungli, dziękujemy za ogromne zaangażowanie. Efekty były niesamowite! Już wkrótce podzielimy się z Wami kilkuminutową wideorelacją z wydarzenia.

Do zobaczenia na kolejnych imprezach, które…już niebawem! 🙂
Koordynatorki: Katarzyna Świątkowska i Klaudia Dopierała

Więcej zdjęć na naszym facebooku.