Czy wiecie,że…dzisiaj – 22 listopada przypada Dzień Kredki?

Kredki to wspaniały przedmiot dostępny dla każdego, pozwalający wyrazić swoje myśli i uczucia poprzez tworzenie fantazyjnych, kolorowych obrazków. Kredki są niezbędnym narzędziem do dobrej zabawy, ale i poznawania świata, kolorów, kształtów, rozwijania wyobraźni, kreatywności, zdolności manualnych ale także do wyrażania swoich emocji i uczuć.

Bardzo nam się to święto podoba i dlatego właśnie z tej okazji chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w naszym konkursie plastycznym pt. „Świat kredkami rysowany”.

Konkurs skierowany jest do dzieci przedszkolnych, a także do uczniów szkół podstawowych z terenu miasta i gminy Janikowo.

Tematem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej pt.” Świat kredkami rysowany”, polegającej na narysowaniu kredkami ciekawego miejsca w Polsce lub na świecie, które warto zobaczyć i zwiedzić.

Ze względu na panującą epidemię prosimy aby prace wraz z kartą zgłoszenia przesłać do nas w formie skanu lub zdjęcia na e-mail: info@centrum.janikowo.eu z dopiskiem PRACA NA KONKURS PLASTYCZNY „ŚWIAT KREDKAMI RYSOWANY” do dnia 11.12.2020r.

Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa:

A więc do działa! 🙂